Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

pic13.jpgpic9.jpgpic15.jpgpic14.jpgpic10.jpg

REALIZACJE

Projekt nr.1

CARREFOUR

Nasza firma nawiązała stałą współpracę z siecią Carrefour Polska dla której wykonujemy remodelingi sklepów wraz z modernizacją oświetlenia , zazwyczaj jest montowane nowe oświetlenie LED firmy Philips w systemie CoreLine .

Poniżej zdjęcia z realizacji remodelingu sklepów w Jaśle , Stalowej Woli , Nowym Sączu , Sanoku oraz Rzeszowie.

 

 

Projekt nr.2

DIAGNOSTYKA IVECO

Wykonanie instalacji elektrycznych , oświetlenia oraz instalacji detekcji gazu w stacji diagnostycznej AMS IVECO w Machowej koło Tarnowa.

 

 

Projekt nr.3

DOMY JEDNORODZINNE

Firma nasza zajmuje się również wykonywaniem instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych oto kilka fotografii z różnych realizacji.

 

 

Projekt nr.4

GALERIA TARNOVA

Prowadzimy stałą współpracę z C.H. Galeria Tarnovia dla którego wykonujemy wszelkie prace serwisowe oraz remontowe. Wykonujemy przeglądy 4 stacji średniego nagięcia 15kV o łącznej mocy prawie 3 megawatów.

Sprawujemy nadzór nad prawidłowym działaniem systemów awaryjnego świetlenia , na stałe serwisujemy system Rubic firmy Awex oraz system centralnej baterii akumulatorów firmy COOPER CEAG.

Wykonywane są przez nas okresowe przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej oraz odgromowej.

Wykonujemy również wiele prac inwestycyjnych i okolicznościowych jak coroczny montaż i demontaż oświetlenia świątecznego.

Pracownicy naszej firmy brali czynny udział w budowie tej galerii a ja jako właściciel nadzorowałem całość prac elektrycznych jako kierownik robót.

 

 

Projekt nr.5

IVECO BIURA

Wykonanie instalacji elektrycznych , oświetlenia , oraz niskoprądowych w serwisie AMS IVECO wMachowej koło Tarnowa.

 

 

Projekt nr.7

SKLEPY SIECIOWE

Prowadzimy stałą współpracę z wieloma sklepami zapewniając serwis , przeglądy instalacji elektrycznej pomiary oraz inne naprawy oraz modernizacje.

Do naszych klientów należą New Yorker , Altero obuwie , Conhpol Elite , Bytom , Mały Robinson , Wrangler , By o la la , ITAKA , Economico , Ryłko , Taranko.

 

 

Projekt nr.8

TOUR DE POLOGNE

Dwukrotnie zapewnialiśmy energię kolażom na starcie Tarnowskiego etapu Tour de Pologne, w zakresie na naszej firmy było wykonanie zasilania dla miasteczka startowego oraz nadzór całodobowy nad prawidłowym działaniem wszystkich instalacji.

 

 

Projekt nr.9

WYKONANIE ZASILAŃ PRZEPOMPOWNI

Nasza firma realizowała wraz z firmą INSTALBUD Sp. z o.o. inwestycję budowy kanalizacji na terenie Radłowa .

Projekt składał się z czterech kontraktów polegających na budowie kanalizacji sanitarnej w trzech miejscowościach: Radłowie, Niwce i Woli Radłowskiej oraz modernizacji oczyszczalni ścieków w Radłowie. Ponadto w zakres projektu wchodziły prace przygotowawcze, zarządzanie projektem, jego promocja oraz nadzór inwestorski. Wybudowano ponad 41,5 km sieci kanalizacyjnej na terenie miejscowości Radłów (11,023 km), Niwka (12,359 km) oraz Wola Radłowska (18,175 km), zamontowano i podłączono łącznie 25 przepompowni ścieków na terenie tych miejscowości oraz zmodernizowano oczyszczalnię ścieków w Radłowie.

Zadaniem naszej firmy było wykonanie zasilań do przepompowni ścieków.

https://www.youtube.com/watch?v=7qpZq1IPbOY

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

logo_infrastruktura.jpg    logo_unia.jpg

 

Projekt nr.10

FISTEK

Kompleksowe wykonanie instalacji w budynku magazynowym dla Huty szkła Ładna koło Tarnowa.

Wykonano instalację oświetlenia hali oraz pomieszczeń administracyjno socjalnych , instalację gniazd, internetową i monitoringu oraz odgromową i połączeń wyrównawczych.

W tym budynku została również wykonana instalacja oddymiania z detekcją pożaru oraz instalacja ogrzewania instalacji hydrantowej za pomocą kabli Devi.

Dla całej inwestycji został ponadto wykonany projekt wykonawczy na wszystkie instalacje.

 

 

Projekt nr.11

COMFFY HOUSE

Wykonanie instalacji elektrycznej oraz oświetlenia kawiarni Comffe House.

 

 

Projekt nr.12

BLOK

Kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznej w budynku wielorodzinnym w Tarnowie przy ul.Konnej

Wykonano instalacje:

-instalację elektryczną , antenową , domofonową , internetową oraz odgromową .

-oświetlenie zewnętrzne oraz zasilanie budynku.

 

 

Projekt nr.13

AZOTY

Wykonanie instalacji elektrycznej i sterowania oraz odgromowej i połączeń wyrównawczych wraz z projektem na etapie modernizacji odciągów miejscowych I i II linii compoundingu na obiekcie C-178 w Zakładach Azotowych w Tarnowie.

 

 

Projekt nr.14

ECONOMICO

Wykonanie instalacji oraz oświetlenia w sklepie obuwniczym Economico zlokalizowanym C.H. TARNOVIA

 

 

Projekt nr.15

GABI NET

Kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych oraz oświetlenia w Gabinecie Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej ,,GABI-NET" w Tarnowie przy ul. Legionów 9.

 

 

Projekt nr.16

TARGOWISKA MIEJSKIE

Firma Macronic prowadzi stałą współpracę z zarządcą Miejskich Targowisk miasta Tarnów.

W zakresie tej współpracy prowadzone są prace serwisowe , okresowe przeglądy oraz pomiary elektryczne.

Wykonujemy też prace inwestycyjne polegające na modernizacji oświetlenia oraz istaniejących instalacji na placach targowych i budynkach.

 

 

Projekt nr.17

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 

Wykonanie przebudowy układu zasilania wraz z wymianą WLZ , wymiana rozdzielnicy RG oraz rozdzielnic podległych . Dostosowanie rozdzielnic do obowiązujących w Polsce przepisów mówiących , że instalacja elektryczna w budynku powinna być wykonana przede wszystkim w układzie sieci TN-S (trzy lub pięcioprzewodowy).

W kolejnych etapach ma być wykonana wymiana całej instalacji elektrycznej oraz oświetlenia.

elektryk_liceum.jpg

 

 

 

Wszelkie prawa autorskie zamieszczonych fotografii są własnością i dobrem firmy MACRONIC

Materiały zawarte na stronie są objęte ochroną zgodnie z art. 17 Ustawy o prawie autorskim i nie mogą być powielane i kopiowane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub mechaniczny) bez pisemnej zgody autora. Wszelkie prawa do materiałów własnych zamieszczonych w serwisie są zastrzeżone na rzecz MACRONIC lub autorów. Ewentualnie użyte nazwy obce występujące w serwisie mogą być lub są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm lub ich właścicieli. Materiały aktualne ze źródeł zewnętrznych prezentowane są na podstawie art. 25 Prawa Autorskiego w granicach uzasadnionych celem informacji (art. 33. pkt 2.) i są własnością cytowanych podmiotów.

 

Naruszenie praw serwisu skutkuje odpowiedzialnością prawną , określoną w przepisach prawa, w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (art. 115), ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i przepisach kodeksu cywilnego oraz przepisach prawa prasowego.