Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

pic13.jpgpic9.jpgpic15.jpgpic14.jpgpic10.jpg

Galeria

Na zdjęciach zamieszczonych w galerii znajdują udokumentowane inwestycje w które realizowała firma MACRONIC lub w których uczestniczyli jej pracownicy.

 

 

Wszelkie prawa autorskie zamieszczonych fotografii są własnością i dobrem firmy MACRONIC

Materiały zawarte na stronie są objęte ochroną zgodnie z art. 17 Ustawy o prawie autorskim i nie mogą być powielane i kopiowane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub mechaniczny) bez pisemnej zgody autora. Wszelkie prawa do materiałów własnych zamieszczonych w serwisie są zastrzeżone na rzecz MACRONIC lub autorów. Ewentualnie użyte nazwy obce występujące w serwisie mogą być lub są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm lub ich właścicieli. Materiały aktualne ze źródeł zewnętrznych prezentowane są na podstawie art. 25 Prawa Autorskiego w granicach uzasadnionych celem informacji (art. 33. pkt 2.) i są własnością cytowanych podmiotów.

 

Naruszenie praw serwisu skutkuje odpowiedzialnością prawną , określoną w przepisach prawa, w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (art. 115), ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i przepisach kodeksu cywilnego oraz przepisach prawa prasowego.